Üyelik

Üyelik

Şema Terapi Derneği’ne üç biçimde üye olabilirsiniz.

Asli Üyelik: ISST’den onaylı şema terapistleri, ISST temel eğitimini almış sertifikasyona devam eden kişiler, şema terapi ulusal sertifikasyona devam eden kişiler, şema terapi yöntem ve tekniklerini kullanan klinik psikologlar/psikiyatristler, ŞT alanında yayınlanmış makale ya da kitabı olan klinik psikologlar/psikiyatristler.

Fahri Üyelik: Ruh sağlığıyla (psikoloji, PDR, psikiyatri hemşiresi) ilgili alanda lisans, yüksek lisans veya doktora çalışmasına devam eden kişiler ve şema terapi konusunda araştırma yapan tüm üniversite, hastane öğretim üyeleri

Destekleyen Üye: Asli ve fahri üyelik koşullarını sağlamayan ama şema terapiyle ilgilenen ve katkı vermek isteyenler.

Lütfen üye olmak için;
Asli veya Fahri Üyelik için başvuracaksanız yukarıdaki koşulları sağladığınıza dair belgenizi (diploma veya sertifika) ile üyelik aidatınızı yatırdığınıza dair dekontu (Üyelik Aidatı: 300TL) hazır hale getirin ve aşağıdaki üyelik linkine tıklayarak kişisel bilgilerinizi girip belgenizi seçiniz kısmına ilgili diploma/sertifikanızı ve dekont seçiniz kısmına dekontunuzu yükleyin ve ardından en altta yer alan üye ol butonuna basın.

Destekleyen Üyelik için sadece üyelik aidatınızı yatırdığınıza dair dekontu (Üyelik Aidatı: 300TL) hazır hale getirin aşağıdaki üyelik linkine tıklayarak kişisel bilgilerinizi girip dekont seçiniz kısmına dekontunuzu yükleyin ve ardından en altta yer alan üye ol butonuna basın. Daha fazla destek için sematerapidernegi@gmail.com’dan iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: Üyelik başvuru formunu indirip doldurup ‘Üyelik Başvuru Formunu Yükleyin’ bölümüne yükledikten sonra formun ıslak imzalı halini de “Valikonağı Cad. No:161/8 Çam Apt. 34363 Nişantaşı / İSTANBUL” adresine kargo yolu ile iletiniz.

Şema Terapi Banka Hesap Bilgileri :
Şema Terapi Derneği
Ziraat Bankası
TR36 0001 0007 5297 5612 0950 01